стајлинг | Trendseteri
Menu

Tag: стајлинг

Микро тренд за кул…

5597
Разликата е во деталите Понекогаш е потребен само еден мал детал да ја направи интересна и кул вашата дневна…

Северина со фантастичен стајлинг

6164
Стајлингот кој никого не остави рамнодушен Мега ѕвездата Северија Којич на естрадата важи за некрунисата кралица на стилот. Атрактивната…

Неодоливи модни комбинации

4989
Стајлинзи како создадени за овој период   Оваа есен имаме враќање во мода на многу трендови од 90-те, а…

Заблескајте ова лето!

27701
Идеи за вашиот стајлинг на плажа Во пресрет на летото што доаѓа се наближуваат и летните одмори, кои веројатно…