спорт | Trendseteri
Menu

Tag: спорт

Само небото е граница:…

7895
Астон Мартин го прeтстави моделот Vantage Roadster   Популарниот спортски модел GT сега добива нова верзија “без кров”, за…

Вежбајте како Мери Акиевска

6768
Почнете со потење во теретана!   Македонскиот шампион во бодибилдинг во категоријата “Miss Wellness” Мери Акиевска секојдневно напорно работи…

Биди “ин” и во…

3023
Не, фитнес облеката не мора да биде досадна   Нели ви е потребна целата сила на светот да ве…

Успешно издание на OHRID…

2377
Првото издание на OHRID OUTDOOR FESTIVAL   Вчера се одржа првото издание на Ohrid Outdoor Festival Присуство зедоја голем…

Маријана Станојковска на пилатес

4538
Маријана секси како никогаш до сега   Најзгодната русокоса Марјана Станојковска ги израдува своите фанови со секси и провокативни фотографии на…

Вежбање во друштво

13364
5 Причини за да вежбате во друштво   Ако  не сте доволно мотивирани за рекреација, побарајте друштво! Многу е…