#спортски стил | | Trendseteri
Menu

Tag: #спортски стил

Најмодерни тренерки кои сите…

6696
Џеј Ло во гламурозно спортско издание   Латино дивата Џенифер Лопез, кога е во прашање модата ништо не препушта…

Фитнес стилот на познатите

4694
Рита Ора, Нормани, Емили Ратајковски…   Без разлика дали вежбате фитнес, јога, пилатес, возите велосипед или пешачите, мора да…

Бијонсе ја најави новата…

3507
Уникатна родово неутрална колекција на Адидас После веста дека брендот на Бијонсе, IVY PARK е во соработка со Адидас…

Ана Стојанова – трендсетерка…

26185
Спортски и тренди   Спортскиот стил кој беше тренд во 90-тите оваа година е повторно ин. Затоа не мора…

Најдобрите луксузни спортски брендови…

1136
Урбан, спортски стил Светските познати брендови за спортска гардероба веќе долго време обрнуваат внимание на популарноста на слободниот урбан…

Спортски – урбан стил…

2138
Зарем има нешто покомотно од спортскиот изглед?   Кога се работи за избор на гардероба, комфортот е многу важен…