#Софија Вергара | Trendseteri
Menu

Tag: #Софија Вергара

Софија Вергара како модна…

4837
Секогаш средена од глава до пети   Светските папараци ја “фатија” Софија Вергара (47) на обична дневна прошетка. Модерната…