Скимс | Trendseteri
Menu

Tag: Скимс

“ГОЛА” колекција на Ким…

3458
Ким ја најави новата NAKED колекција на SKIMS   Откако го основаше новиот бренд за долна облека SKIMS, Ким…

Ким Кардашијан со нова…

2142
Skims на Ким со ексклузивна Валентајн колекција После лансирањео на новата колекција “Essential Bodysuit” брендот за долна облека на…