Северина | Trendseteri
Menu

Tag: Северина

Северина со фантастичен стајлинг

5997
Стајлингот кој никого не остави рамнодушен Мега ѕвездата Северија Којич на естрадата важи за некрунисата кралица на стилот. Атрактивната…

Северина: Најблиските ја продаваа…

9005
Северина си ја отвори душата   Мега ѕвездата на сите наши простори Северина на својот Инстаграм профил објави нова…

Северина – Модна икона

4134
Покрај музичката, ја гради и модната кариера Северина наполни 47 години, а покрај тоа што активно ја гради својата…

Северина секогаш „ин“: нејзиниот…

2441
Северина секогаш “ин”: нејзиниот стајлинг можете да го ископирате веднаш!   За стилот на познатата мега ѕвезда Северина, говорат…