#Сара Џесика Паркер | Trendseteri
Menu

Tag: #Сара Џесика Паркер

Незаборавни жени во незаборавни…

5807
Иконски фустани кои ќе ги паметиме засекогаш   Познатите дами отсекогаш ни биле инспирација за модниот изглед и заедно…

Холивудската ѕвезда воодушевена од…

2742
Сара Џесика Паркер за македонскиот документарец “Медена земја” Познатата холивудска актерка и продуцентка Сара Џесика Паркер, позната по улогата…