Сани | Trendseteri
Menu

Tag: Сани

Кралицата на ноќните свирки…

3824
Сани – Кралицата на ноќните свирки   Фолк ѕвездата Сани или како што ја нарекуваат кралицата на ноќните свирки,…

Фотка за паметење Деколтето…

4051
Фолкерката Сани и газдарицата на “Clarisa nails“ Убавка Петков му позираат на нашиот фотограф Султан на афтерворк забавата во…