пума | Trendseteri
Menu

Tag: пума

Адријана Лима и ПУМА

7291
Згодната Адријана Лима во новата кампања на ПУМА   Супермоделот Адријана Лима е ѕвезда во новата кампања за спортскиот…

Ријана ги претстави новите…

3186
Ријана ги претстави новите Пума патики кои се вистински хит!   Пејачката Ријана ја продолжува соработката со брендот за…