Плиш | Trendseteri
Menu

Tag: Плиш

Плишот повторно ја освојува…

2610
Трендот од 90-те се враќа повторно!   Облеката од плиш, која беше ултра популарна во 90-те, оваа сезона повторно…

Ова е ХИТ блуза…

3279
Мек, удобен и заборавен материјал, кој се враќа на големата врата во светот на модата. Време е да облечете…

Плиш палто – вашата…

3160
На работа, на коктел после работа или вечерно излегување, за баш секаде – плиш   Плишано палто е едно…