Патики | Trendseteri
Menu

Tag: Патики

Фустан и патики –…

10807
Модели на фустани кои одлично се комбинираат со патики   Патиките ги обожаваме сите. Удобни, модерни и лесни за…

Повеќе отколку „обични“ патики

11574
Неколку примери што докажуваат дека „старките“ се добар избор за моден детаљ!   Последен пат кога овој модел на…

Најпопуларните патики од уличната…

5384
Модели на патики што ќе ги обожавате   Импресиите од модната недела во Њујорк сеуште не стивнуваат. Откако ги…

Познатите со патики на…

2620
Трендовите ги кршат сите правила Црвениот ќилим претставува синоним за гламурозни изгледи, со high level кодекс на облекување, од…

Одело + патики: Како…

3018
Стилски комбинации на одело и патики   Најчесто оделото го одбирате со елегантни високи потпетици, дали се тоа свечени…

Хит меѓу холивудските убавици

3695
Белите патики на Гвинет Палтроу се хит меѓу холивудските убавици Веќе одамна е познато дека секоја жена во својот…

Патиките не се само…

32051
Летни идеи како да ги носите патиките, а да не се комбинирани со фармерки Кога купуваме патики, најчесто гледаме…

Патиките кои ги обожава…

3570
Ниту војвотката од Сасекс, Меган Маркл, не остана имуна на шармот на брендот „Veja“ Францускиот моден бренд „Veja“, кој…

Влакна од крава и…

3328
Клое патики кои ги обожаваат сите трендсетерки „Sonnie“ патиките од модната куќа Клое, креирани минатата година, важат за парче…

3 модели патики кои…

3759
Модните блогерки одбраа кои патики ќе ја обележат оваа година   Ако 2018 година ја обележа тренд на грди,…