панталони | Trendseteri
Menu

Tag: панталони

Најпопуларните модели на фармерки

2995
Само за најхрабрите   Познати под називот “slouchy jeans”, претставуваат едни од најпопуларните модели на фармерки и панталони во…

Пролетна приказна во модата

3627
Сако и панталони во пастелни тонови Доколку сте обожавател на посмирени и удобни модни комбинации, тогаш овој тренд е…

Што пошироки, тоа подобро

2878
Панталони по мерка на светските ѕвезди   Панталоните со долги и широки ногавици се многу благодарни за носење, а…