Палто | | Trendseteri
Menu

Tag: Палто

Идеално палто за пролет…

2810
Хит палта во модерни бои Палтото е одлично решение за пролетните денови!   Како да се облечете за ладното…

Плиш палто – вашата…

1929
На работа, на коктел после работа или вечерно излегување, за баш секаде – плиш   Плишано палто е едно…

Есенски „must have“

7190
Го носат сите трендсетерки   Ова парче го прослави Coco Chanel, а сега го носат сите трендсетерки. Неа можеме…