Одело | Trendseteri
Menu

Tag: Одело

Оделото е водечки тренд…

7872
Овој тренд и понатаму ги освојува девојките   Оделото е едно од најпопуларните трендови овие денови и несомнено ќе…

Одело + патики: Како…

3018
Стилски комбинации на одело и патики   Најчесто оделото го одбирате со елегантни високи потпетици, дали се тоа свечени…

Пролетна приказна во модата

3627
Сако и панталони во пастелни тонови Доколку сте обожавател на посмирени и удобни модни комбинации, тогаш овој тренд е…