#Наоми Кемпбел | Trendseteri
Menu

Tag: #Наоми Кемпбел

Најдобрите мејкап решенија и…

2953
Најдобрите шминки и фризури на Британските Модни Награди 2019   Освен по гламурозните тоалети, ноќта на доделувањето на Британските…

Модата на Британските Модни…

2938
Наоми Кемпбел, Ријана, Ирина Шејк, Џулија Робертс…   Големата ноќ на британската модна индустрија ги привлече најдобрите модни дизајнери,…