Моника Белучи | Trendseteri
Menu

Tag: Моника Белучи

Стилска инспирација – Моника…

8473
Заносната италијанка Моника Белучи секогаш во центарот на вниманието   Пред да влезе во филмската индустрија, атрактивната бринета работеше…

Сексапилна без деколте и…

1850
Моника Беличи на Кански фестифал Додека сите се обидуваат да имаат што повисок шлиц, подлабоко деколте и подраматичен фустан,…

Кралица на убавината и…

3569
Моника Белучи во фустани, во кои само таа изгледа одлично Привлечната Италијанка е без сомнение една од најубавите жени…

Најубавата жена во светот…

4825
Моника Белучи не престанува да изненадува и привлекува внимание   Една од најубавите жени во светот, за која постојано…