Модни додатоци | Trendseteri
Menu

Tag: Модни додатоци

Малку поинаков накит за…

8256
Накит кој зборува самиот за себе   Креативниот и уникатен избор на накит ќе ја зачини секоја модна комбинација,…

Тренди аксесоари за 2020

9567
Модни додатоци за пролетната сезона   Трендот на впечатливи огрлици оваа зима освои многу трендсетерки и овој тренд останува…

Новите Miu Miu чанти…

7376
Нова колекција на италијанскиот бренд Miu Miu   Реномираната италијанска модна куќа Miu Miu излезе со новата кампања Casa…

Нов тренд! Луксузен накит…

3586
Уникатните парчиња на Доли Кохен   Ким Кардашијан, Фарел, Бијонсе, Ријана, Џеј Зи, Дрејк, Мадона – ова се само…

Впечатливи алки со златен…

2745
Идеални зимски модни додатоци   Сите веќе сме опседнати со празничната еуфорија, прошетките никогаш не биле поубави, накитените паркови…

Модни додатоци во кои…

3128
Трендсетерите веруваат дека овие додатоци уште долго ќе бидат на врвот Секоја сезона носи нова листа со модни трендови…

7 модни додатоци на…

4417
  Од торбички до украсни детали за коса – 7 модни додатоци на кои ќе кажеме „ДА“ оваа сезона…