#модна недела | | Trendseteri
Menu

Tag: #модна недела

Познатите ѕвезди на Њујоршката…

6146
Како изгледаа познатите на модната недела во Њујорк?   На модната недела во Њујорк имавме можност да ги видиме…

Најпопуларните патики од уличната…

4746
Модели на патики што ќе ги обожавате   Импресиите од модната недела во Њујорк сеуште не стивнуваат. Откако ги…

Највпечатливиот накит од високата…

6849
Модна недела Њујорк 2020   За време на модната недела на високата мода во Њујорк, освен прекрасните креации, чанти…

Најдобрите чанти од Њујоршката…

5673
NYFW: Погледнете што ќе биде актуелно во 2020 година   Чантите се најважниот моден додаток во изгледот на секоја…

Улична мода: Модна недела…

7225
NYFW 2020: Модата низ улиците на Њујорк   Модната недела во Њујорк е во тек, но модата не е…

Машка модна недела во…

3645
Најдобрите дизајнерски парчиња за посилниот пол   Изминативе денови Париз живее во духот на машката мода. Токму тамо се…

Неделата на машката мода…

2639
Најдобро облечените мажи од модната недела во Лондон   Како што веќе влеговме во новата декада, време е за…