модна недела Милано | Trendseteri
Menu

Tag: модна недела Милано

Највпечатливи чевли од модните…

5182
“Фрлете” поглед на најдобрите модели од сите модни недели Се наоѓаме во сезоната на светските модни недели, па затоа…

Новата Гучи колекција во…

3220
Модната ревија на Gucci Синоќа на модните писти на Милано се одржа ревијата за новата колекција на Гучи за…

Модната ревија на MAX…

7285
Max Mara Runway Show Милано 2020 Погледнете ја модната ревија за најновата колекција на Max Mara во Милано…

Уличната мода во Милано

7255
Жените со стил во европската престолнина на модата   Модната недела во Милано е во полн тек. Освен одличните…