мини здолништа | Trendseteri
Menu

Tag: мини здолништа

Донатела Версаче со гламурозни…

4574
Кралицата на гламурот креираше мини здолништа со струкирани сакоа и нагласени рамена   Донатела Версаче е дефинитивно кралица на…