меланија трамп | Trendseteri
Menu

Tag: меланија трамп

Меланија Трамп во беспрекорно…

8492
Уште една модна лекција на првата дама на САД   Првата дама на САД во едно од нејзините најдобри…

Меланија Трамп во капут…

3596
Не прашува за цената кога е во прашање добро парче облека Како што ни е веќе познато, првата дама…

Меланија Трамп во совршено…

5170
Оделото на Мелани полн погодок   Првата дама на САД, Меланија Трамп синоќа присуствуваше на состанок по повод една…

Пончо за сите прилики

4763
Меланија Трамп покажа како се носи пончо Меланија елегантниот капут го замени со пончо од кашмир, а еве и…

Меланија Трамп – дама…

2614
Меланија Трамп ги остави без здив сите присутни на инаугурацијата!   Заврши инаугурацијата на 45-тиот претседател на САД, Доналд…

Меланија Трамп, првата дама…

1911
Меланија Трамп, првата дама на САД   Меланија Трамп моментално е во фокусот на интерес на целиот свет. Убавицата…