мадона | Trendseteri
Menu

Tag: мадона

Поп-дивата едноставно е неуништлива

3532
Мадона собори уште еден рекорд   Кралицата на поп музиката, единствената Мадона кога ги промовираше неколкуте синглови од нејзиниот…

Мадона го прослави нејзиниот…

6291
Мадона на нејзиниот 61ви роденден покажа дека се годините само бројка Дека кралицата на поп музиката не запира ниту…

Мадона во нова акција

2028
Мадона, покрај тоа што учествувала во пишувањето на сценариото, таа исто така ќе го режира „Loved“, филм со геј…

Madonna

2003
Мадона тоа го прави најдобро   Кралицата на попот Мадона Луиз Чикони без конкуренција е вистинска модна икона. Со…