Ланвин | Trendseteri
Menu

Tag: Ланвин

Нежна, бела романтика

9121
Гламурозни креации на Ланвин   Новата колекција на Ланвин демонстрираше романтични бели тонови, ванила и шампањ, а креациите ги…