Кендал Џенер | Trendseteri
Menu

Tag: Кендал Џенер

Кендал и сестрите Хадид…

5714
Бурбери кампања за сезоната пролет/лето 2020   Британската луксузна куќа Бурбери тукушто ја објави новата кампања во која главни…

Џеј Ло и Кендал…

10039
Версаче кампања за новата пролет/лето 2020 колекција   Во почетокот на новиот милениум пред 20 години појавата на Џенифер…

Кендал Џенер со must…

6521
Кендал Џенер во кампањата на модната куќа Valentino Една од најпопуларните манекенки во светот Кендал Џенер е заштитно лице…

Кендал Џенер со „тренди“…

2672
Кендал Џенер се појави со најтренди фармерки Оние кои ја следат Кајли Џенер на instagram, знаат дека се наоѓа…

Roberto Cavalli кампања пролет/лето…

2020
Кендал Џенер се појави како заштитно лице на оваа кампања Според Форбс, најплатената светска манекенка, која оваа година ги…