#кајли џенер | Trendseteri
Menu

Tag: #кајли џенер

Најубавите нокти на Кајли…

4285
Ќе сакате да ги ископирате веднаш!   Најмладата светска милијардерка и beauty модулот, Кајли Џенер секогаш е инспирација кога…

Кајли Џенер со леопард…

6204
Перфектни нокти во 2020 година   Средените и негуваните нокти на рацете се огледало на една жена. Совршениот маникир…

Двојничките на Кајли и…

4207
Неверојатна копија на славните сестри   Блогерките Соња и Физа Али го окупираа интернетот, но не поради извонредните make…

Кајли Џенер го продаде…

2916
Најмладата милијардерка стана уште побогата   Најмладата милијардерка според Forbes, Кајли Џенер го продаде мнозинскиот удел на Kylie Cosmetics…

Кајли Џенер се маскираше…

3982
Кој изглед повеќе ви се допаѓа? Кајли Џенер очигледно најмногу му се радува на Halloween. Таа се маскираше во…

Кајли Џенер го урна…

1865
#Riseandshine достигна 1 милијарда прегледи Реалити ѕвездата Кајли Џенер реши повторно да го сруши интернетот. Нејзината “Rise and shine”…