Кармин | Trendseteri
Menu

Tag: Кармин

Бојата на кармин која…

6026
Секоја боја влијае различно на свој начин. Така и со карминот   Различните розеви нијанси на кармини кои жените…

Нов тренд! Нокти во…

3812
Lipstick ноктите се новиот beauty тренд   Доколку ве разочара големото враќање во тренд на францускиот маникир бидејќи очекувавте…