Кардашиан | Trendseteri
Menu

Tag: Кардашиан

Khloé Kardashian – Good…

1562
Клои Кардашиан – првиот моден успех со брендот “Good American”   Клои Кардашиан ги разочара сите кои мислеа дека нејзината…