#кампања 2020 | | Trendseteri
Menu

Tag: #кампања 2020

Џејмс Бонд во женска…

5638
Адријана Лима, Џиџи Хадид, Ирина Шејк и Џоан Смалс Иако модата во светот се менуваше и еволуираше низ годините,…

Шик лето со Ботега…

7996
Новата кампања на омилената модна куќа Bottega Veneta   Откако на местото креативен директор на италијанската модна куќа Bottega…

Женски бенд од 80-тите…

6123
Прекрасна кампања на Moschino   Познатиот моден фотограф Стивен Мејсел во својата долгогодишна кариера сними безброј едиторијали, насловни страници…

Кампања која ќе го…

7149
Prabal Gurung со нова кампања   Познатиот дизајнер од Њујорк, Прабал Гурунг излезе со нова кампања наменета за сезоната…

Џеј Ло и Кендал…

9969
Версаче кампања за новата пролет/лето 2020 колекција   Во почетокот на новиот милениум пред 20 години појавата на Џенифер…