Каија Гербер | Trendseteri
Menu

Tag: Каија Гербер

Женски бенд од 80-тите…

6225
Прекрасна кампања на Moschino   Познатиот моден фотограф Стивен Мејсел во својата долгогодишна кариера сними безброј едиторијали, насловни страници…