#Ирина Шејк | Trendseteri
Menu

Tag: #Ирина Шејк

Џејмс Бонд во женска…

5753
Адријана Лима, Џиџи Хадид, Ирина Шејк и Џоан Смалс Иако модата во светот се менуваше и еволуираше низ годините,…

Тренерка и чизми?! Ирина…

2613
Спортски и тренди   Драги мои трендсетерки, дали би се осмелиле да излезете надвор со тренерки и чизми? Веројатно…

Модата на Британските Модни…

2938
Наоми Кемпбел, Ријана, Ирина Шејк, Џулија Робертс…   Големата ноќ на британската модна индустрија ги привлече најдобрите модни дизајнери,…

Ирина Шејк – чекор…

3168
Италијанскиот бренд Falconeri со моќна “ледена” кампања Познатиот италијански бренд Falconeri излезе со нова кампања за нивната најнова колекција…