#зима2020 | Trendseteri
Menu

Tag: #зима2020

Стајлинг за секој ден…

4165
Модерни во зима? Тоа е вистински предизвик Веќе сме во екот на зимата, но температурите дури сега се блиску…

Омилените moon чизми на…

3405
Зимска модна инспирација за тренди зима   На познатите личности зимата и временските услови не им се пречка да…

Парчиња што ќе ве…

8657
Мода – зима 2020   Ниските температури веќе се чувствуваат и нудат простор за модерни и удобни зимски комбинации.…

Од досаден до феноменален…

2199
Овие парчиња ќе ја разбијат зимската монотонија за миг   Да се биде тренди во студените зимски денови е…

Чизми со принт за…

3306
Земете ги работите во свои раце и чекорете напред   Зимата ни е пред прагот и веќе е познато…

Впечатливи алки со златен…

2565
Идеални зимски модни додатоци   Сите веќе сме опседнати со празничната еуфорија, прошетките никогаш не биле поубави, накитените паркови…

Какви бунди носат светските…

4425
Омиленото парче во секоја зимска сезона Секоја зимска сезона се враќаме на нашето омилено парче облека во која секогаш…

7 најдобри женски парфеми…

4553
Нови и не толку познати…   Кога температурите се снижуваат потребно е малку да ги зајакнете мирисните ноти кои…