зима | Trendseteri
Menu

Tag: зима

Топли црвени џемпери

4654
„Љубов на прв поглед“ на секоја жена во зима Топлите плетки се најголемата зимска љубов на жените кога температурите…

Парчиња за тренди стајлинзи…

4754
За сите жени со стил во овој период од годината За овој период од годината, главен приоритет во облекувањето…

Бидете подготвени за модерен…

15610
Овој период од годината во вашиот плакар морате да ги имате овие парчиња Оваа сезона модните трендови се феноменални,…

Стилски аутфити за февруари

12362
Идеи за стилски аутфити на едноставни парчиња облека Покрај многуте девојки кои уживаат да комбинираат различни и впечатливи парчиња…

Одлични идеи за овој…

9606
Заблескајте во снежно бела комбинација Кога станува збор за модна комбинација, многумина ја избегнуваат белата боја во зима. Но,…

„Must have“ парчиња за…

7338
Зимски парчиња облека што се задолжителни за оваа сезона Кога станува збор за модата, потребно е да направите баланс…

Бои за дами со…

17013
Бои со кои дамите изгледаат „богато“ и префинето во студените денови Купувате ли секоја сезона облека во одредени нијанси?…

Свежи тренд бои за…

8646
Погледнете кои бои ги освојуваат трендовите во овој период од годината Сосема погрешно е верувањето дека треба да ја…

Змиски принт и во…

10073
Стилска инспирација со змиски принт и за студени денови   Покрај леопардскиот принт, на модната сцена завладеа и змискиот…

Хит комбинации на бои…

5659
10 хит комбинации од бои со кои може да ги замените целосно црните и по малку депресивни изгледи Во…