#зелена боја | | Trendseteri
Menu

Tag: #зелена боја

Кристи Бринкли е инспирација…

4049
Christie Brinkley (65) покажа како изгледа совршен стајлинг за студените денови Екс манекенката Кристи Бринкли на 65 годишна воздраст…

Зелената боја ќе завладее…

3433
Како трендсетерките ја комбинираат зелената боја?   Минатата година бевме сведоци на огромната популарност на зелената боја, посебно на…

Зелената боја го зазеде…

2305
Оваа есен сите можни нијанси на зелена боја се во тренд Иако за модните трендсетери и не е баш…