Есен | Trendseteri
Menu

Tag: Есен

Неодоливи модни комбинации

4445
Стајлинзи како создадени за овој период   Оваа есен имаме враќање во мода на многу трендови од 90-те, а…

Зелената боја го зазеде…

2359
Оваа есен сите можни нијанси на зелена боја се во тренд Иако за модните трендсетери и не е баш…

Одберете го вашиот стил…

2794
Трикови со кои ќе го „зачините“ вашиот есенски стил во текот на ноември   Иако есента се карактеризира како…

Тренди низ есента

2171
Одлични есенски модни трендови и како правилно да ги комбинирате   Сите ние знаеме дека секоја нова модна сезона…

За вистинските трендсетерки –…

8659
Најпопуларното парче облека за оваа сезона Класика која никогаш не излегува од мода… Ако треба да составиме листа на…

Едноставнa, а тренди –…

7320
Теа Трајковска во есенска тренди комбинација Познатата наша пеачка Теа Трајковска е вистинска инспирација кога е во прашање модата.…

Есенски комбинации според формата…

5168
Есенски модни комбинации според формата на телото Есента полека ни пристигнува, а тоа значи дека со неа доаѓаат и…

Совршено решение на една…

2624
Што да облечете кога времето надвор е променливо?   Постојано се двоумите што да облечете кога времето надвор е…

Парче за топлите есенски…

2932
После голите раменици ни пристигна овој нов, есенски тренд!   Трендовите честопати произлегуваат еден од друг, логично се продолжуваат…

Есенски моден изглед: Каролина…

1568
Каролина Гочева во боите на есента Македонското девојче Каролина Гочева инстантно ќе ве освои со нејзиниот есенски аутфит. Совршена…