Емили Ратајковски | Trendseteri
Menu

Tag: Емили Ратајковски

Најдобрите модни изданија на…

7033
Стил кој изобилува со тренди и шик парчиња облека   Една од најбараните модели на денешницата Емили Ратајковски (28)…

На Емили Ратајковски сè…

2686
За ваков модел е потребна храброст   Манекенката Емили Ратајковски секогаш знае да ги израдува своите обожаватели со фотографии…

Емили Ратајковски умее да…

3141
Едноставен, но ефектен аутфит за прошетката на своето галениче го обиколи светот пред сè поради нејзините обувки Каде и…