Донатела Версаче | Trendseteri
Menu

Tag: Донатела Версаче

Донатела Версаче со гламурозни…

4574
Кралицата на гламурот креираше мини здолништа со струкирани сакоа и нагласени рамена   Донатела Версаче е дефинитивно кралица на…