ДНК | Trendseteri
Menu

Tag: ДНК

ДНК со нова песна

36296
„Сите патишта“ – чиста позитива! Песна која буди спомени Сите патишта ме водат мене само во моето маало, сите…

ДНК и Миа Костова…

1818
Нова песна и видео спот на ДНК Дуото ДНК имаат нова песна со наслов “Ние”.  Композицијата е на веќе…

Ромео и Јулија –…

3205
Нешто ново – Нешто убаво Објавена новата песна на ДНК и Irie Scratch. Нема потреба од многу објаснување. Спотот…

Емилија Розман се соблече…

3079
Емилија Розман во новиот спот на ДНК – Ромео и Јулиа Поранешната мисица на Македонија, згодната Емилија Розман, која…

Панчо во Чикаго

4078
Дали ЗАМП ги доведува нашите музичари до просјачки стап   Имено, Владимир Блажев познат како Ди Џеј Панчо, еден…

„Дијамант“ – ДНК со…

3497
„Со еден удар сè промовираме“ – ДНК со нов сингл и спот   Момците од ДНК, Панчо и Андреј…

Интервју – Панчо од…

5924
Мрднете ги газовите и не трачарете   Ексклизивно за Трендсетери, Владимир Блажев  Ака Панчо од ДНК, ни ги кажа…

15 години ДНК, момците…

3665
Панчо и Андреј од ДНК,  го обележаа 15-от роденден   Панчо и Андреј од ДНК,  го обележаа 15-от роденден…

DNK – Некој друг

2439
  DNK – со нов видеозапис од албумот „Уште еден ден“   RnB дуото ДНК снимаше уште еден спот за…

Thea – Згодна и…

15038
Ако има поатрактивна…пишете во инбокс   Младата Thea е моментално најатрактивната пејачка во Македонија. Таа блеска со повеќе отколку…