Дијамантски патики | Trendseteri
Menu

Tag: Дијамантски патики

Апсолутно неодоливи дијамантски патики

3192
Ако ви се допаѓаат еве ја и цената   Мерлин Монро во култниот филм „Мажите сакаат плавуши“ пееше за…