#Гучи | | Trendseteri
Menu

Tag: #Гучи

Новата Гучи колекција во…

3043
Модната ревија на Gucci Синоќа на модните писти на Милано се одржа ревијата за новата колекција на Гучи за…

Гучи кампања со коњи…

4291
Кампања за колекцијата пролет/лето 2020   Омилената италијанска модна куќа Gucci не воодушеви со новата кампања за колекцијата пролет/лето…

Gucci секогаш игра поинаку

1063
Модната куќа Gucci ги поместува границите со новата Gift Giving кампања   Креативниот директор Alessandro Michele секогаш скршнува од…