високата мода | | Trendseteri
Menu

Tag: високата мода

Донатела Версаче со гламурозни…

4428
Кралицата на гламурот креираше мини здолништа со струкирани сакоа и нагласени рамена   Донатела Версаче е дефинитивно кралица на…