#Викторија Сикрет | | Trendseteri
Menu

Tag: #Викторија Сикрет

Валентајн колекција на Викторија…

4732
It’s All About Love…   Топ моделите Стела Максвел, Маркита Принг, Алексина Грахам, Тејлор Хил, Жозефина Скривер, Соланж ван…

Victora’s Secret Show нема…

3089
Крајот на една ера     Некогаш најобожаваниот бренд за долна облека е вистински пример што им се случува…

Познатите брендови со заедничка…

2493
Кога ќе се спојат Victoria’s Secret и For Love & Lemons Светски познатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret…