#Версаче | | Trendseteri
Menu

Tag: #Версаче

Стилот на Џеј Ло…

7850
Погледнете ја одблиску единствената Џенифер Лопез   Овој викенд Џенифер Лопез и Шакира со нивниот музички настап направија навиден…

Џеј Ло и Кендал…

9971
Версаче кампања за новата пролет/лето 2020 колекција   Во почетокот на новиот милениум пред 20 години појавата на Џенифер…