Бред Пит | Trendseteri
Menu

Tag: Бред Пит

Моќта на славните личности

3930
Дури и Адидас, Прада и Бриони бараат амбасадори на црвениот тепих Додека повеќето од нас се вратија од зимувањето…

Бред Пит млад и…

2778
Како изгледаше Бред Пит низ годините?   Годините на Бред Пит му влијаат исклучиво позитивно, баш како виното –…

Бред Пит и на…

4812
Со овие фотографии Бред Пит ги запали социјалните мрежи Познатиот холивудски актер се нема појавено на насловна страна од…