Боја | | Trendseteri
Menu

Tag: Боја

Нијанса на зелена која…

18267
„Neo Mint“ слаткаста и свежа – Тренд боја за ова лето   Ние сме сепак оптимисти и веруваме дека…

Додајте повеќе свежина

23091
Идеи за комбинирање на сината со други бои   Која е вашата омилена боја? Ако имате повеќе од една,…

12 бои на коса…

3236
Какви нијанси ќе бидат хит во пролет/лето 2019? Бронзена коса, нијансирана чоколадно кафена или пак црна? Кој е вашиот…