Бои | Trendseteri
Menu

Tag: Бои

Комбинации на бои за…

8362
Омилените комбинации на бои Дали знаевте дека одредени комбинации на нијанси можат да направат да изгледате погламурозно од кога…

Мода и психологија на…

15871
Што кажува вашата омилена боја за вас?   Дали и вие припаѓате во групата на луѓе кои и покрај…

Одлични комбинации на бои

17323
Комбинации на бои во кои секогаш изгледате беспрекорно   Дури и да имаме милион парчиња облека во нашиот плакар,…

Боите што ќе ја…

25356
Уште само неколку недели до летото каде што сѐ „пука“ од бои! Пристигнува она годишно време во кое можеме…

Бојата што ќе ја…

7722
Заборавете на впечатливите бои и препуштете се на овие комбинации Преодната сезона која ќе го најави крајот на зимата…

Бои за дами со…

16871
Бои со кои дамите изгледаат „богато“ и префинето во студените денови Купувате ли секоја сезона облека во одредени нијанси?…

Свежи тренд бои за…

8513
Погледнете кои бои ги освојуваат трендовите во овој период од годината Сосема погрешно е верувањето дека треба да ја…

Хит комбинации на бои…

5548
10 хит комбинации од бои со кои може да ги замените целосно црните и по малку депресивни изгледи Во…

„Must have“ боја за…

3279
2019 година ни носи интересна палета на бои, кои би требало секоја девојка со стил да ги носи  …

4 бои кои изгледаат…

3979
Кои се најбараните и највпечатливите бои кои се хит секоја зима   Доминираат загасити бои во комбинација со нијанси…