бели тонови | | Trendseteri
Menu

Tag: бели тонови

Бело од глава до…

8887
Симбол за елеганција и минимализам   Белата боја отсекогаш била симбол за елеганција и минимализам, а особено сакаме да…

Нежна, бела романтика

6777
Гламурозни креации на Ланвин   Новата колекција на Ланвин демонстрираше романтични бели тонови, ванила и шампањ, а креациите ги…