Бела боја | | Trendseteri
Menu

Tag: Бела боја

Бело од глава до…

8890
Симбол за елеганција и минимализам   Белата боја отсекогаш била симбол за елеганција и минимализам, а особено сакаме да…

Хит боја за оваа…

2256
Ова лето ќе доминира белата боја Иако силните бои доминираат оваа пролет, во романтичните комбинации за топлите денови посебно…