#банана | | Trendseteri
Menu

Tag: #банана

Смути на денот –…

1886
Малина смути со путер од ореви   Добро утро трендсетери! Дали сте подготвени за здрав почеток на денот? Како…

Смути на денот –…

3676
Банана смути со путер од кикиритки   Миксот од овошје и зеленчук преточен во чаша – смути – е…