Баленсиага | | Trendseteri
Menu

Tag: Баленсиага

Balenciaga со кампања инспирирана…

3883
Необична кампања на француската модна куќа   Популарната француска модна куќа Balenciaga излезе со кампања за новата колекција пролет/лето…