#Анџелина Џоли | | Trendseteri
Menu

Tag: #Анџелина Џоли

Незаборавни жени во незаборавни…

5537
Иконски фустани кои ќе ги паметиме засекогаш   Познатите дами отсекогаш ни биле инспирација за модниот изглед и заедно…

Marc Jacobs инспириран од…

2505
Колекција со интересни парчиња   Marc Jacobs овие денови излезе со необична capsule колекција. Се работи за колекција инспирирана…